0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group A
Germany
۳
۰
Scotland
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Serie A
Atletico Paranaense
۳
۱
Criciuma EC
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia
۱
۰
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۰
Internacional RS
۰
۰
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Cruzeiro MG
۲
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Palmeiras
۲
۰
Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۲
۱
Gremio Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۳۰
  China Super League
Nantong Zhiyun
۰
۱
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۳۰
Meizhou Hakka
۰
۰
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۵
Tianjin Jinmen Tigers
۰
۳
Shanghai Port FC
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
Ceramica Cleopatra FC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
Pharco
۱
۲
Al Ahly Cairo
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۲
۰
Fath Union Sportive Rabat
Finished
۲۰:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۰
۳
Raja Casablanca
Finished
۲۰:۳۰
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۲۰:۳۰
Union Sportive de Touarga
۳
۳
HUSA Agadir
Finished
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۱
Olympique de Safi
inprogress
۲۰:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۲
۳
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۱
۰
Maghrib Association Tetouan
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Tigre
۱
۱
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Sarmiento
۲
۰
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۱:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۲
Instituto de Cordoba
Finished
۰۳:۴۵
Atletico Lanus
۲
۰
Racing Club
Finished
۰۳:۴۵
  Brazil Serie D
Itabuna BA
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۱:۳۰
Treze FC
۲
۰
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
Fluminense PL
۲
۲
Cameta Sport Club
Finished
۰۱:۳۰
Princesa Solimoes
۳
۱
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
  Malaysia FA Cup
Terengganu
۲
۱
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Pahang
۱
۲
Penang FC
Finished
۱۵:۴۵
Kedah
۵
۰
Bukit Tambun FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur City FC
۲
۳
Kuching City FC
Finished
۱۴:۰۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۶
۱
Tukums 2000
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
FF Jaro II
۱
۲
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۸:۳۰
AIFK Turku
۴
۰
IFK Mariehamn II
Finished
۱۸:۳۰
Valtti
۵
۰
PPJ/Lauttasaari
Finished
۲۰:۰۰
Masku
۲
۰
SalPa II
Finished
۱۹:۰۰
Ponnistajat
۱
۱
Gnistan Ogeli
Finished
۱۹:۴۵
KaaPo
۳
۰
PIF Parainen
Finished
۱۹:۳۰
Kyparamaki Rangers
۱
۲
Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
PuiU Helsinki
۳
۱
TiPS
Finished
۱۹:۴۵
LJS
۱
۱
FC Espoo
Finished
۲۰:۳۵
Lautp
۲
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
Saaksjaerven Loiske
۴
۰
TP 49
Finished
۱۹:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۰
۳
FC Kontu
Finished
۱۹:۴۵
Ylamyllyn Yllatys
۱
۲
SC Zulimanit
Finished
۲۰:۰۰
PK Keski-Uusimaa II
۴
۱
MPS
Finished
۱۹:۰۰
Toukolan Teras
۳
۳
Lehmon Pallo-77
Finished
۱۹:۳۰
LPS
۷
۰
HerTo
Finished
۱۹:۴۵
  Iceland 2. Deild
Aegir
۰
۰
Kormakur/hvot
inprogress
۲۲:۴۵
  Argentina Regional League
Centro Norte Argentino
۴
۲
San Martin Margarita Belen
inprogress
۲۲:۰۰
CA Regional de Resistencia
۱
۰
CA Juventud de Puerto Tirol
inprogress
۲۲:۱۵
  Australia Victoria Premier League 1
Northcote City
۲
۰
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Werribee City
۲
۱
Brunswick City
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Baiano 2
Fluminense De Feira
۱
۰
Jacobinense BA
Finished
۰۱:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Caracas FC
۲
۱
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Monagas SC
۵
۱
Atletico La Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Tachira FC
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۱:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Clarence Zebras Reserves
۲
۴
Taroona
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights 2
۱
۹
South Hobart Reserves
Finished
۱۳:۴۵
  World Maurice Revello Tournament
Republic of Korea U21
۲
۱
Indonesia U20
Finished
۱۵:۳۰
Mexico U23
۱
۳
Japan U19
Finished
۱۸:۳۰
Saudi Arabia U23
۱
۲
Panama U23
Finished
۱۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Inter Miami II
۱
۲
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
Crown Legacy FC
۰
۳
Philadelphia Union II
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City II
۲
۳
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۴
۱
Minnesota United FC II
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۰
۱
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
  Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۱
۲
Al-Hussein SC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Al Naser (W)
۰
۱
Amman FC (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۳
۰
Referencia U20
Finished
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۲
۱
CA Joseense U20
Finished
۲۱:۳۰
Inter Limeira U20
۱
۱
Cosmopolitano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Jose Bonifacio U20
۳
۰
Olimpia SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Corinthians U20
۳
۰
Sao Bernardo SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC U20
۳
۰
Santo Andre U20
Finished
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۳
۰
Portuguesa Desportos U20
Finished
۲۱:۳۰
EC Agua Santa U20
۳
۱
Aster Brasil FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Maua FC U20
۰
۱
Portuguesa Santista SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Branco AC U20
۰
۱
Uniao Sao Joao U20
Finished
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۴
۰
Sfera SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Preto U20
۱
۳
Tanabi U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Novorizontino U20
۱
۰
Marilia AC U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Jose Dos Campos EC U20
۱
۱
Pinda U20
Finished
۲۱:۳۰
Flamengo SP U20
۲
۲
Nacional AC U20
Finished
۲۱:۳۰
Comercial FC Tiete U20
۰
۱
Sao Bento U20
Finished
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۳
۰
Juventus SC U20
Finished
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
۱
۱
Porto FootBall U20
Finished
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
۳
۱
Metropolitano AL U20
Finished
۲۱:۳۰
VOCEM U20
۲
۲
Presidente Prudente U20
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano AC U20
۲
۱
Uniao Mogi das Cruzes FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo SP U20
۷
۰
CA Bandeirante SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Bragantino U20
۴
۰
Paulinia FC U20
Finished
۲۱:۳۰
Rio Claro U20
۵
۱
CA Taquaritinga SP U20
Finished
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
۱
۲
Clube Vital U20
Finished
۲۱:۳۰
Palmeiras U20
۱۰
۰
AD Guarulhos U20
inprogress
۲۱:۳۰
Inter de Bebedouro U20
۱
۴
Sertaozinho U20
Finished
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Dire Dawa
۱
۰
Kedus Giorgis
Finished
۱۸:۳۰
Fasil Kenema
۰
۱
Defence Force FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Porto PE U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
CA Porto Caruaru U20
۰
۰
Retro FC Brasil U20
Finished
۲۱:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Box Hill United (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۱۳:۰۰
  New Zealand Cup Women
Western Springs (W)
۵
۰
Hibiscus Coast (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL League One
Union Omaha
۴
۱
Spokane Velocity FC
Finished
۰۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Werribee City U23
۱
۲
Brunswick City U23
Finished
۱۱:۴۵
Northcote City U23
۲
۴
Bentleigh Greens U23
Finished
۱۱:۴۵
  Argentina Primera A Women
Racing Club (W)
۲
۲
CA Belgrano (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Isloch Minsk Raion
۱
۰
FC Gomel
Finished
۱۸:۳۰
FC Vitebsk
۰
۱
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۲۰:۱۵
  Ecuador Serie B
Gualaceo SC
۱
۰
Manta FC
Finished
۰۳:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۱
۲
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۲
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Casuarina FC
۲
۱
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۴:۳۰
University Azzurri FC
۲
۴
Darwin Hearts
Finished
۱۲:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Erbil SC
۰
۰
Al Talaba FC
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Reserve League
Carlos Manucci Reserves
۰
۰
Alianza Atletico Reserves
inprogress
۲۳:۳۰
Sport Boys Reserves
۲
۰
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cesar Vallejo Reserves
۵
۰
Comerciantes Unidos Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Umea FC
۴
۰
Friska Viljor
Finished
۲۰:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۶
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۹:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۱
۲
FC Talant
Finished
۱۵:۳۰
FC Alga
۱
۳
Abdish-Ata
Finished
۱۵:۳۰
  Tunisia Ligue 1
AS Slimane
۲
۲
ES Metlaoui
Finished
۱۹:۰۰
Bizertin
۲
۰
US Tataouine
Finished
۱۹:۰۰
Stade Tunisien
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۹:۰۰
EGS Gafsa
۱
۲
Olympique Beja
Finished
۱۹:۰۰
Us Ben Guerdane
۱
۲
AS Marsa
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland 3. Deild
Vidir Gardur
۲
۰
KV Vesturbaejar
inprogress
۲۲:۴۵
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۲
۲
Grorud
Finished
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Linfield (W)
۲
۰
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Lisburn (W)
۰
۱
Lisburn Rangers (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Glentoran Belfast United (W)
۶
۰
Derry City (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Larne FC (W)
۴
۰
Mid Ulster (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Samford Rangers FC
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۳:۳۰
Ipswich Knights
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۴:۰۰
  Brazil Paranaense U20
Patriotas FC U20
۳
۲
Azuriz FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  Kenya Super League
Kibera Black Stars
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۳
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۲:۳۰
  Algeria Ligue 1
CS Constantine
۱
۲
ES Setif
Finished
۱۹:۱۵
JS Saoura
۱
۲
CR Belouizdad
Finished
۱۹:۱۵
ASO Chlef
۲
۱
US Biskra
Finished
۱۹:۱۵
MC Alger
۳
۲
MC Oran
Finished
۲۰:۳۰
MC El Bayadh
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
NC Magra
۲
۳
USM Alger
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۲
۰
USM Khenchela
Finished
۱۹:۱۵
US Souf
۰
۴
JS Kabylie
Finished
۱۹:۱۵
  Estonia Esiliiga
FC Tallinn
۱
۱
Tartu JK Welco
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IA Akranes (W)
۰
۱
HK Kopavogur (W)
inprogress
۲۲:۴۵
IR Reykjavik (W)
۰
۲
UMF Grindavik (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Fram Reykjavik (W)
۰
۲
IBV Vestmannaeyjar (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
Orgryte IS
۱
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
۶
۰
Figueirense U20
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Landesliga
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۲
ASV 13
Finished
۱۹:۳۰
SC Wiener Neustadter
۳
۰
Indat Rohrbach
Finished
۲۱:۳۰
ASV Schrems
۲
۰
Korneuburg ASC Marathon
Finished
۲۱:۰۰
SV Donau
۰
۱
SC Red Star Penzing
Finished
۲۰:۰۰
SC Ortmann
۱
۱
SC Retz
Finished
۲۰:۳۰
Worgl SV
۰
۱
SC Kundl
Finished
۲۰:۳۰
SK Slovan Hac
۵
۱
FC Stadlau
Finished
۱۹:۳۰
SV Haitzendorf
۷
۰
SV Sparkasse Waidhofen/Thaya
Finished
۲۱:۳۰
  United States WPSL Women
Rebels Empire (W)
۳
۱
Albion San Diego (W)
Finished
۰۶:۳۰
Dayton Dutch Lions (W)
۰
۴
FC Pride (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Thailand League 1 Women
Kasem Bundit (W)
۳
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Belarus 1. Division
Kommunalnik Slonim
۱
۰
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۷:۳۰
BFF Academy Minsk U17
۳
۱
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۰
۲
FC Molodechno
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 2
Kalaa Sport
۰
۰
CS Tabarka
Finished
۱۹:۰۰
Rades
۱
۱
JS Kairouan
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vidar
۴
۰
Staal Jørpeland
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
SK Hranice
۴
۲
Unicov
Finished
۲۰:۳۰
SC Znojmo
۲
۱
FK Hodonín
Finished
۱۹:۰۰
FK Apos Blansko
۳
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Vikingur Gota II
۳
۱
FC Hoyvik
Finished
۲۱:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۲
۶
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
  Lithuania I Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۵
۰
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۹:۳۰
FC Garliava
۱
۲
FK Panevezys II
Finished
۱۹:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
BE1 NFA
۲
۱
Tauras Taurage
Finished
۱۹:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Kongahalla
۰
۲
Skovde IFK
Finished
۲۱:۰۰
Lidkopings FK
۱
۱
BK Forward
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia 1. NL Promotion/Relegation Playoffs
Orijent 1919
۲
۱
Kustosija
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۳
۰
Nueva Chicago Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Daga United FC
۱
۲
Royal Thimphu College
Finished
۱۳:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide University (W)
۰
۳
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Sturt Lions (W)
۶
۶
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Salisbury Inter (W)
۲
۴
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۱۵
  United States USL League Two
Flatirons Rush SC
۲
۲
Albion Colorado
Finished
۰۵:۳۰
Oakland FC
۰
۴
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
RKC Third Coast
۲
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
RKC Soccer Club
-
-
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
  Mauritania Mauritania Cup
AS Pompier
۰
۰
Chemal FC
Finished
۲۰:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Essendon Royals
۱
۲
Box Hill United
Finished
۱۴:۰۰
Brunswick Juventus
۱
۰
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Hassleholm
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina U20 Championship
Excursionistas U20
۴
۰
Deportivo Laferrere U20
Finished
۱۸:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Salisbury Inter Reserves (W)
۱
۴
Adelaide Comets Reserves (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide University Reserves (W)
۱
۲
West Torrens Birkalla Reserves (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Algeria Youth League
MC El Bayadh U21
۰
۰
ES Ben Aknoun U21
Finished
۱۲:۳۰
Paradou AC U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۲:۳۰
JS Saoura U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۲:۳۰
ASO Chlef U21
۳
۲
US Biskra U21
Finished
۱۲:۳۰
NC Magra U21
۰
۳
USM Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
US Souf U21
۱
۲
JS Kabylie U21
Finished
۱۲:۳۰
  Thailand University League
Dhurakij Pundit University
۰
۰
Bangkok University
Finished
۰۵:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FC Okzhetpes
۱
۰
FK Kaspyi Aktau
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda Reserves
۱
۲
FC Taraz
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۱
۰
Independiente Medellin U19
Finished
۱۸:۳۰
Depor Valencia FC U19
۰
۵
America de Cali U19
Finished
۱۸:۳۰
Tigres U19
۴
۱
Bogota FC U19
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Torns IF
۰
۰
Eskilsminne IF
Finished
۲۰:۳۰
  Latvia 1. Liga
FK Rigas Futbola Skola II
۴
۰
JDFS Alberts
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Suomen Cup
PK-35 Helsinki
۴
۰
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Fort Worth Vaqueros FC
۲
۳
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
Polva FC Lootos (W)
۱
۵
Saku Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Sävedalens IF
۲
۲
Lindome GIF
Finished
۲۰:۳۰
  Australia NPL South Australia
Modbury Jets
۱
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۳:۳۰
  Poland IV Liga
Ostrovia Ostrow Wielkopolski
۰
۳
KS Mieszko Gniezno
Finished
۱۹:۳۰
KS Blonianka Blonie
۲
۲
LKS Mazur Karczew
Finished
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
MFK Ruzomberok
۴
۰
FK Humenne
Finished
۱۶:۳۰
  Bolivia Reserve League
Real Tomayapo Reserves
۴
۳
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca U20
Rio Sao Paulo RJ U20
۱
۸
Campo Grande RJ U20
Finished
۲۱:۱۵
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
۳
۲
Smedby AIS
Finished
۲۱:۰۰
Nacka Iliria
۱
۴
IFK Haninge
Finished
۲۱:۰۰
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۱
۴
Real Madrid (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Academia Deportiva Cantolao (W)
۰
۲
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Bridlicna
۱
۴
MFK Havirov
Finished
۱۸:۱۵
FC Strani
۴
۰
SK Batov
Finished
۱۹:۳۰
Valasske Mezirici
۱
۰
Hlubina
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava 2
۲
۱
Jesenik
Finished
۱۸:۳۰
Krnov
۴
۱
FC Slavoj Olympia Bruntal
Finished
۱۹:۰۰
Havlickuv Brod
۲
۰
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۹:۳۰
FC Rokycany
۲
۳
SK Petrin Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Sumperk
۱
۲
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۳۰
FC Vratimov
۳
۶
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
  Algeria League Women
CS Constantine (W)
۷
۰
USF Bejaia (W)
Finished
۱۱:۰۰
CM Batna (W)
۱
۰
MZ Biskra (W)
Finished
۱۳:۰۰
  New Zealand Chatham Cup
Auckland United FC
۱
۲
Manurewa AFC
Finished
۱۰:۳۰
  Kazakhstan Super League Women
Tomiris Turan (W)
۳
۱
Okzhetpes (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Myanmar U20 League
Dagon Star United U20
۲
۰
Yangon United U20
Finished
۱۲:۳۰
ISPE U20
۴
۰
Thitsar Arman U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۰
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Mongolia Premier League
Bavarians FC
۲
۹
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Minas Boca U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Sparta Brno
۵
۱
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FC Rapotic 1943
۱
۰
TJ Nova Ves
Finished
۱۸:۳۰
Slavoj Myto
۲
۴
Rapid Plzen
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Saturn Ramenskoye
۲
۰
Znamya Truda OZ
Finished
۱۹:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Salitas
۱
۳
Majestic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Austria 2. Landesliga
SV Ubelbach
۲
۲
SV Thal
Finished
۲۰:۰۰
  Faroe Islands Premier League
EB Streymur
-
-
KI Klaksvík
inprogress
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید